Wesela

Oferta weselna

Ślub i Przyjęcie Weselne jest szczególnie radosnym wydarzeniem w życiu każdej Pary. Ten wyjątkowy dzień pozostanie w Państwa pamięci na zawsze.

Jesteśmy przekonani, że powierzając nam organizację Przyjęcia Weselnego dokonują Państwo trafnego wyboru. „Dwór Kresowy" bowiem to wymarzone romantyczne miejsce na terenie podkarpacia. Tradycja łączy się tu z elegancją, przepiękne wnętrza, wykwintna kuchnia, profesjonalna obsługa oraz dopracowany wystrój zapewniają niepowtarzalną i niezapomnianą atmosferę przyjęcia. Każda oferta jest przygotowywana ze szczególną troską i rozpatrywana indywidualnie w zależności od oczekiwań naszych Gości.

W ofercie również wykwintny - 3 daniowy obiad, bufety z 3 ciepłymi daniami serwowanymi podczas trwania przyjęcia, liczne dania zimne, doskonałe desery, chleb z solą oraz kieliszek wina musującego na powitanie, a także bezalkoholowe napoje ciepłe i zimne bez ograniczeń.

A ponadto „Dwór Kresowy" zapewnia:

  • rabat na nocleg w Hotelu „Dwór Kresowy",
  • Para Młoda w noc poślubną otrzymuje najlepszy hotelowy apartament,
  • podstawową dekorację stołów, bufetów i krzeseł,
  • koordynację i prowadzenie całej uroczystości,
  • najwyższy standard usług.

Warunkiem realizacji wesela jest zawarcie umowy i zaakceptowanie zmieszczonych w niej wytycznych. Wesele poniżej 50 osób wyceniane jest indywidualnie.

Newsletter

tel.: +48 532 400 100, hotel: +48 16 62 36 000

37-550, Radymno, ul. Słowackiego 36.

Znajdziesz nas na fb twit yt

создание сайтов